Registreerumine on lehekülje allosas (keri palun alla lõpuni)!

Oled osalenud aastal 2014 Fast Track Educationi koolitusel! Suur tänu 🙂
Meil on hea meel teatada, et aasta 2014 jooksul oleme läbi viinud 7 suurt koolitust ja selle kõrval hulga Cashflow mängimisi.
Aasta 2015 kevadel on meie fookuses tuua Sinuni taaskord kaks väga huvitavat koolitust: Kiirtee ettevõtlusesse ja 9. Kinnisvara koolitus investoritele.
Siinkohal on aeg tõsta klaas ja tähistada meie 2014 aasta tegemisi, kokku saada ja kuulata kuidas osalejad peale koolitust edasi on tegutsenud ja milliseid teadmisi rakendanud praktikas!

Kus ja millal see toimub?
Toimumiskohaks on Viikingite küla Saula külas, Kose vallas, Harjumaal, 17. jaanuaril kell 18 – 22.

Kuidas kohale saab?
Kuna peokoht on Tallinnas väljas (ca 30min), siis oleme tellinud sinna minekuks meile mugava bussi Hansabussist. Buss väljub 17:30 Tallinna bussijaamast ning toob meid ka peale pidu tagasi ca 23:00’ks. Loomulikult võid ka ise kohale tulla. NB! Kui soovid kasutada bussi, siis palun märgi see kindlasti registreerumisel ära! Vaid nii saame Sulle tagada koha bussis.
Kui pakud transporti või soovid transporti kusagilt mujalt, siis anna sellest teada palun selle lehe päris allosas oleva kommenteerimise võimaluse kaudu.

Palju on osalustasu ja mida see sisaldab?
Osalustasu on 30 EUR
ja see sisaldab transporti bussiga (kui kasutad), 3-käigulist buffee õhtusööki ning 30 eurost soodustustust Kiirtee ettevõtlusesse koolitusel osalemiseks.
Seega on osavõtt sisuliselt TASUTA kui osaled 28.02-01.03.2015 toimuval Kiirtee ettevõtlusesse koolitusel. Kiirtee ettevõtlusesse koolitusest ja kuidas sinna registreeruda räägime 17.01 kohapeal.

Kohtumiseni… ootame Sind!
Peeter Pärtel, Merilin Miggur, Karl Laius

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga