LOOGILINE™ 2-PÄEVANE KOOLITUS
DISC BAASKOOLITUS – ÕPI TUNDMA ENDA JA TEISTE TUGEVAID KÜLGI!

See koolitus toimub esmakordselt! Üle 70 osaleja on juba registreerunud!
Registreeru kohe lehekülje lõpuosas…

29-30. november 2014 toimub esmakordselt 2-päevane DISC baaskoolitus koostöös Kaido Kubri’ga.
DISC metoodikat on õpetatud juba aastakümneid erinevate koolitajate poolt. See õpetab ära tundma enda ja teiste nii tugevaid kui nõrgemaid külgi erinevates situatsioonides. Igaühel meist on tugevused mida saame õiges rollis rakendades esile tuua ning saavutada teiste jaoks arusaamatu edu. Õnnetus on aga selles, et tihti paneme end või lubame teistel meid panna tegema asju, mis lihtsalt ei saagi hästi välja tulla kui arvesse võtta meie isiksuse tüüpi.
DISCi valdamine koolitusel õpetataval tasemel säästab Sul olenevalt suhtlemise mahust päevas 30 minutit kuni 2 tundi — see on aeg, mida sa ei pea enam kulutama vaidlemiseks, jõuga oma seisukoha kehtestamiseks ja selle tagajärgedega tegelemiseks, vestluspartneri (kolleegi, alluva, ülemuse, kliendi, koostööpartneri) emotsionaalse vastuseisu ületamiseks. Lisaks mõõdetavale ajavõidule, mis võimaldab Sul olla efektiivsem ja tegeleda rohkem oluliste asjadega, tajud Sa ka rohkem kontrolli nii iseenda kui ka ennast ümbritsevate situatsioonide ja inimeste üle.

DISC

DISC

DISCi mudelit on kasutatud maailmas alates 1960-ndatest ja on täna üks enamlevinud viise, kuidas ettevõtjad lahendavad kõiki meeskonnaga seotud suhtlemis- ja motivatsiooniprobleeme — alates uute liikmete värbamisest (DISC aitab hinnata sobivust töökohale) ja lõpetades meeskonna juhtimisega parimate võimalike tulemuste saavutamiseni (DISC aitab hinnata erinevate meeskonna liikmete tugevusi ja nõrkusi ning seeläbi planeerida nende oskuste parimat ära kasutamist).
Peeter Pärtel: “Kui Kaido poleks mulle aastaid tagasi õpetanud DISCi, siis ausalt… ma satuks palju enamatesse konfliktidesse… tugeva D ja C tüübina soovin ma loomupäraselt domineerida ning nõuan seejuures erilist täpsust… ja varem ajasid I ning S tüübid mind kiiresti närvi… ühed pidutsemise, teised otsustamatusega… täna ma tean, et nad on vajalikud ka minu meeskonnas selleks, et positiivne emotsioon meeskonnas üleval hoida (I’d) ja selleks, et kogu meeskond hästi omavahel klapiks (S’id). S on hea tüüp ka selleks, et ärritunud klientidega suhe alles jääks. Samuti olen õppinud teiste D tüüpi inimestega kohe asjad konkreetselt ära jagama, et mõlemal jääks alles väljakutse, kuid et me samal ajal teineteisele ette ei jääks. Ka C’dega on rahulik, neile on vaja vaid sõbralikult meelde tuletada, et peale andmete mõningast otsimist on vaja ka otsus teha.”

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel Apollos

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel Apollos

Koolitust viivad läbi Peeter Pärtel ja Kaido Kubri. Peeter Pärtel on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on õppinud Robert Kiyosaki’lt USAs koolituste läbiviimist. Peeter õppis DISCi kasutama aastaid tagasi just Kaido’lt. Kahjuks alles peale seda kui oli üle elanud paar suurt konflikti ja meeskonna lagunemist. See hirmus kogemus takistas pikka aega uue meeskonna loomist, kuid täna on DISCi kasutades Peetri tuumikmeeskonnas kõik neli isiksusetüüpi esindatud. Peeter hoiab nende kahe päeva jooksul kasutades oma D omadusi üleval tempokat õppimist.

Kaido Kubri

Kaido Kubri

Põhiliseks õpetajaks on nende kahe päeva jooksul koolitatud DISCi treener Kaido Kubri, kelle erinevatel DISC koolitustel on viimase 5 aasta jooksul osalenud üle 2000 inimese ja lisaks on Kaido vestelnud üks-ühele coachingutel üle 600 inimesega. Kõige tavalisem ja enamlevinud tagasiside on, et “Aa, nüüd ma saan aru!!” Aru saadakse nii enda elus olnud isiklikest väljakutsetest kui ka arusaamatutest inimestega enda ümber. DISC ei lahenda olukordi inimeste eest ära, sest iga inimene ja iga olukord on unikaalne. Aga DISC annab suuna kätte ja ennekõike süstib lootust, et ületamatuna tunduvad situatsioonid on tegelikult lahendatavad, kui osata neile õigesti läheneda.

Kaido on olnud DISCi fänn tänaseks üle 10 aasta ja Kaido missiooniks Eestis on suurendada eestlaste tolerantsust ja mõistmist erinevate inimeste suhtes ning õppida nägema ja hindama seda unikaalset väärtust, mida erinevad inimesed kõikvõimalikesse kooslustesse kaasa toovad.

Kuna erinevatest isiksusetüüpidest on enamus inimesi vähemalt midagi kuulnud, siis Kaido peamine eesmärk on koolituse käigus edasi anda võimalikult palju praktilisi DISC kasutusvõimalusi ja demüstifitseerida seda väliselt nii keerulist isiksusetüüpide maailma. Koolituselt kasulike teadmiste saamine ei eelda absoluutselt mingeid eelteadmisi. Soovitused on konkreetsed, praktilised, lihtsasti mõistetavad ja koheselt kasutatavad.

Nagu kõik Loogiline™ / Cashflow koolitused, on ka DISC koolitusel osalejad aktiivselt õppimisse kaasatud.

Laupäeval 29. novembril koguneme alates 9st ning alustame kell 10:00.
Ole valmis pikaks ja sisukaks päevaks, mis lõppeb ca 21 ja 22 vahel.

Pühapäeval 30. novembril alustame taas kell 10:00 lõpetame kella 18 ja 19 vahel.

Toimumiskohaks on Viru konverentsikeskuses Tallinnas Viru väljak 4 (Sokos hotel Viru 2. korrusel).

Osalustasu 249 eurot sisaldab kohvipause ja kogu programmi (ja käibemaksu 20%).
Osalustasu ei sisalda lõunasööke ega õhtusööki.
Kuni 24. november registreerudes on osalustasu 199 eurot!