Robert Kiyosaki on Eestis järgmine nädal

Kim Kiyosaki ja Robert KiyosakiJärgmisel nädalal on minu kutsel Eestis Robert Kiyosaki ja Kim Kiyosaki.

Oli aasta 2004 jaanuar, kui esmakordselt lugesin raamatut “Rikas isa, vaene isa”. Sealt saadud mõtete põhjal tegin oma elus väga palju muutusi ning asusin veelgi aktiivsemalt tegutsema ettevõtjana.

Esimene mida avastasin oli, et ma olen mudkui spetsialiseerunud ja spetsialiseerunud järjest kitsamal alal – IT ja programmeerimine – ning mul puudus täielikult suur pilt ja arusaam sellest kuidas maailm ja majandus toimivad. Seetõttu tegin loogilise muutuse… katkestasin õpingud Eesti Infotehnoloogi Kolledžis ning asusin 2004 sügisel õppima Estonian Business Schooli Ettevõtlus- ja ärijuhtimine erialal.

2004 mais ostsin endale Kimi ja Roberti loodud lauamängu CASHFLOW 101. Sealt edasi otsisin mõttekaaslasi kellega seda mängu mängida kuid ka reaalelus tehinguid asuda tegema. Kuna mõttekaaslaste otsimine ei läinud just erit kergelt (ükski senine sõber selle mängu vastu huvi ei tundnud), siis 2004 sügisel sai alguse ka see veebipäevik. Siinse veebipäeviku kaudu olen kohtunud sadade inimestega Eestist, kes soovivad õppida Robert Kiyosakilt ning seda ka reaalelus ellu rakendada.

2004 septembris tegin oma esimese kinnisvarainvesteeringu.

2005 aastal käisin esmakordselt ka USAs, Dallases, Robert Kiyosaki koolitusel. See oli ühepäevane koolitus ja osalesin seal vabatahtlikuna Rich Dad boksis, kus meie rolliks oli Rich Dad tooteid tutvustada inimestele. Samuti tutvustati mind sel üritusel Robert Kiyosakile. Sel ajal polnud tal veel õrna aimugi kus asub selline riik nagu “Estonia”… “No idea” oli vastus kui küsisin, kas ta teab kus see riik asub.

Aastate jooksul olen teinud tehinguid kõigis neljas varaklassis (mille olemasolust süsteemsel kujul sain samuti teada tänu Robert Kiyosakile): oma ettevõte; väärtpaberid; kinnisvara; maavarad (kuld ja hõbe).

2006 aasta suveks oli minu mõne inimesega CASHFLOW mängimisest kasvanud välja klubiline liikumine. Kohtusime sel ajal kord nädalas, et mängida CASHFLOWd ning arutelda päris tehingute üle.

2008 aasta alguseks oli maililistides üle 300 inimese ning iga nädal käis neist Tallinnas kohal ca 50 – 60 inimest üle Eesti.

2008 aasta juunis otsustasin end enam siduda Rich Dad ettevõttega ning osaleda nende ametlike CASHFLOW klubide käivitamise programmis. Selleks kasutasin 2004 ostetud kinnisvara müügist (2007 juunis) saadud raha.

Aastate jooksul olen käinud USAs erinevatel Kiyosakide koolitustel ja üritusel enam kui kümme korda. Iga kord olen neid kutsunud ka siia, Eestisse.

Sel aastal võtsid Kim ja Robert Kiyosaki kutse vastu ning järgmisel nädalal on nad Eestis. Minu üks suuremaid unistusi, nad siia tuua, täitub 🙂 Võttis vaid natuke enam kui 6 aastat järjekindlat ja sihikindlat tööd.

Rubriigid: Ãœldine, Rich Dad, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

4 Responses to Robert Kiyosaki on Eestis järgmine nädal

 1. Roman kirjutab:

  Kas Robert kusagil esineb ka? Tuleks vaatama… 🙂

 2. Peeter Pärtel kirjutab:

  Roman, Sa kommenteerisid 29. mai postitust….

  2. juunil oli Robert Kiyosaki Apollo raamatupoes Solarise keskuses ja 3. juunil toimus temaga koolitus ja CASHFLOW klubi, kuid praegu ei ole võimalik teda küll Eestis kohata.

 3. Roman kirjutab:

  Mingil põhjusel näitas Google Reader seda postitust mulle kui uut ja eks ma siis ilma kuupäeva vaatamata kommenteerisin. 🙂
  Loodan, et Robert jäi külastusega rahule.

 4. Peeter Pärtel kirjutab:

  Roman, põhjus arvatavasti selles, et see veebipäevik sai taastatud varasema veebipäeviku põhjal, mis oli eksisteeris varem eraldi kodulehena… seega tehniliselt on kõik siinse päeviku postitused “uued”, kuigi tegelikult on nad vanad.

  Robert jäi väga rahule. Siiani meenutab mujal maailmas Euroopas ja eriti Eestis käiku.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga