LOOGILINE 2-PÄEVANE KOOLITUS
RAAMATUPIDAMINE, MAKSUD, VARA KAITSE JA PÄRANDAMINE

Tänaseks on registreerunud üle 45 osaleja!
Registreeru kohe lehekülje lõpuosas… 

13. – 14. detsember 2014 toimub kuuendat korda 2-päevane koolitus raamatupidamise algtõdede, maksude tundmaõppimise ja vähendamise, oma vara kaitse ning maksuefektiivse pärandamise teemadel. Novembris 2013 osales sarnasel koolitusel üle 60 inimese. Varem novembris 2011, mais 2012 kui ka mais 2013 oli osalejaid üle 40. Läbiviijate jaoks olid need erilised, koolituse lõpus saadud pika ja emotsionaalse aplausi tõttu, millele järgnesid veel isiklikud tänamised sellise koolituse korraldamise eest. Saime kindluse, et maksude teemat saab käsitleda uue (ettevõtja) nurga alt ning niivõrd kaasavalt, et kaks päeva möödub kiiresti. Selle koolituse fookus on Sulle konkreetsete teadmiste ja tegevusjuhiste andmisel.

Kuidas need teemad Sind puudutavad?

2-päeva jooksul ei saa Sinust raamatupidajat, küll aga saad heita pilgu raamatupidaja maailma ning seetõttu oskad edaspidi esitada raamatupidajale intelligentsemaid küsimusi. See säästab Sinu ja Sinu raamatupidaja aega ning võimaldab Sul paremini eristada head raamatupidajat mitte nii heast. Näidet halvast raamatupidajast vaata 09.11.2011 ETV Pealtnägija saate esimest loost – see raamatupidaja pole kahjuks ainus selline.
NB! Kui Sul või Sinu ettevõttel on raamatupidaja olemas, siis kasulik on see inimene samuti sellele koolitusele kaasa võtta. Varasematel koolitustel osales mitmeid raamatupidajaid, nii neid, kel ehk oli veidi igavgi (nad juba tegutsevad ettevõtja vaatenurgast lähtuvalt), kui ka neid, kel koolitusel esitatud vaatenurk seni õpituga ikka täieliku vastuolu põhjustas, mistõttu tuli seni õpitu ümber mõtestada. Kumb on Sinu raamatupidaja selgub koolituse käigus.
Kui Sul või Sinu ettevõttel ei ole veel raamatupidajat või oled juba iseseisvalt jõudnud arusaamisele, et tegelikult oleksid pidanud oma raamatupidaja juba ammuilma välja vahetama, siis tule kindlasti osalema. Pakume selle koolituse läbinutele heameelega järgnevalt raamatupidamisteenust kuna Sinuga saab olema lihtne ning kiire asju ajada ja saame nõustada Sind nii, et Sinu tegevus jätkuks võimalikult maksuefektiivselt.

Kõik maksud ei ole mõeldud kõigile. Saad ülevaate olemasolevatest maksudest ja kellele need on mõeldud. See võimaldab Sul muuta oma tegevust selliseks, et vaid vähesed maksud oleksid Sinu jaoks ning jääksid enamikest kas täiesti puutumata või pead neid oluliselt vähem maksma kui seni. Usume aususesse ja eetilisusesse – seetõttu on koolituse läbiviijate jaoks olemas piir – õpetame vaid neid maksude vähendamise viise, mis on maksuseadustesse sisse kirjutatud ja mille järgimist seadusandja Sinult tegelikult ootab, kuid on jätnud nende endale selgeks tegemise vaeva Sinu õlgadele.

Parim viis oma pikaajalise jõukuse kasvatamiseks on tagada, et Sinu olemasolev ja omandatav vara on kaitstud. Kaitstud konkreetse varaga mitteseotud võlausaldajate eest, kaitstud Sinu isikuga seotud nõuete eest, kaitstud pahatahtlike inimeste nõuete eest, kaitstud Sinu tehtud vigadega kaasnevate kahjude hüvitamise eest… ehk vara peab olema Sinust eraldatud ja samal ajal peab Sinul olema vara üle kontroll, et ta oleks tõeliselt kaitstud ja sellest me koolitusel räägimegi kuidas seda teha.

Ükskord lõppeb Sinu või Sulle lähedase inimese elu ning tõuseb päevakorda pärandi vastuvõtmine ja pärandamine. Enamik inimesi teeb seda väga kulukalt ehk pärandi vastuvõtja peab pärandi realiseerimisel tasuma kogu saadud summalt tulumaksu ehk andma ligi veerandi riigile. On olemas palju maksuefektiivsemaid viise pärandamiseks ning koolituse käigus saad neist teadlikuks. Kinnisvara pärandamisega seotud maksude teemal võid kuulata ka 13.03.2012 Kuku raadio saadet Maksumaksja.

Peeter koolitamas

Peeter koolitamas

Koolitust viib läbi Peeter Pärtel, kes on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on õppinud esinemist mitmetel Robert Kiyosaki ja Blair Singeri koolitustel USAs. Alates 2004 on Peeter osalenud kümnete ettevõtte raamatupidamise korraldamises vastavalt Eesti nõuetele. Viimase paari aasta jooksul on Peeter aidanud läbi nõustamise vähendada oma klientide maksukoormust üle 65 000 euro. (Ja need vähendamised on läbinud Maksu- ja Tolliameti kontrollid.) Peeter on osanik kahes raamatupidamisettevõttes, mis korraldavad enam kui 100 ettevõtte raamatupidamist.

Laupäeval 13. detsember koguneme alates 9st ning alustame kell 10:00.
Ole valmis pikaks ja sisukaks päevaks, mis lõppeb ca 22 ajal.

Pühapäeval 14. detsember alustame taas kell 10:00 ning lõpetame 18 ja 19 vahel.

Toimumiskohaks on Viru hotelli konverentsikeskus Tallinnas Viru väljak 4 (Sokos hotel Viru 2. korrusel).

Osalustasu 249 eurot sisaldab kohvipause ja kogu programmi (ja käibemaksu 20%).
Osalustasu ei sisalda lõunasööke ega õhtusööki.

Kuni 7. detsembrini registreerudes on osalustasu 199 eurot!