LOOGILINE™ 1-PÄEVANE KOOLITUS
KUIDAS TURVALISELT LAENU ANDA?

Tänaseks on juba registreerunud üle 50 osaleja!
Registreeru kohe lehekülje lõpuosas… 

1. märts 2014 toimub esmakordselt 1-päevane koolitus Kuidas turvaliselt laenu anda?
Laenu andmine on üks lihtsaimaid viise saada passiivset sissetulekut. Traditsiooniliselt antakse laenu pankadele hoiuse nime all, kuid on paremaid võimalusi. Samas on laenu andmisega paljudel inimestel halbu kogemusi. Raha välja anda on lihtne, kuid selle hiljem tagasi saamisega kipub tekkima raskusi.
Selle koolituse eesmärgiks on Sulle tutvustada kuidas on võimalik anda turvaliselt laenu – laenata raha välja, teenida pangast oluliselt kõrgemaid intresse ning saada kokkulepitud ajal ka põhiosa tagasi.

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel Apollos

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel Apollos

Koolitust viib läbi Peeter Pärtel. Peeter Pärtel on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on osalenud mitmetel Robert Kiyosaki koolitustel USAs. Peeter on võtnud laene enda investeeringuteks nii pankadest kui eraisikutelt ning on andnud välja laene juba mitmete aastate jooksul. Peeter hoiab päeva jooksul üleval tempokat õppimist ning jagab reaalelu näiteid, nii positiivseid kui negatiivseid enda kogemustest laenudega.

Kes veel esinevad?

Üheks külalisesinejaks on Viljo Konsap, kes on kohtutäituri abi ühes Eesti suurimas kohtutäituri büroos Elin Vilippus’e juures. Viljo räägib meile täitemenetlusest ehk kuidas kohtutäitur saab aidata laenu tagasi saada. Paljudele seonduvad kohtutäiturid probleemidega ja negatiivsete uudislugudega ajalehtedest, kuid kui Sinust saab laenuandja, siis kohtutäitur on Sinu hea abiline, kes aitab pahatahtlikult võlglaselt raha kätte saada või siis laenu tagatiseks oleva vara realiseerida läbi sundmüügi. Tule loo suhted Viljoga juba täna, enne kui Sul tema abi reaalselt vaja läheb.

Teiseks külalisesinejaks on Toomas Mardi, kes on edukas kinnisvara investor. Peeter teab Toomast juba aastaid ning nad tegid ühe esimestest tehingutest 2006/2007 aastal koos. Sellest ajast on Toomas kinnisvara valdkonnas oluliselt kiiremini ja edukamalt edasi liikunud ning seetõttu olemegi kutsunud Toomase rääkima teemal, miks võtta laenu eraisikutelt? Toomas on aastate jooksul laenanud eraisikutelt enamiku investeeringuteks vajaminevast rahast. Seejuures on ta näinud erinevaid laenuandjaid – inimesi, kes teavad mida nad teevad kui ka inimesi, kes peale esimest välja antud laenu arvavad, et nüüd on nemad ka kinnisvara valdkonnas tegijad ning sukelduvad ise tehinguid tegema, enamasti kahjuks ebaedukalt.

Mida õpid tulles koolitusele Kuidas turvaliselt laenu anda ja kuidas see erineb see teiste säästutoodete nõustamisest pankades?

Erinevus on oluline – õpetavad praktikud. Nii Peeter, Viljo kui Toomas tegutsevad laenu andmise valdkonnas igapäevaselt. Me räägime Sulle nii laenu andmise headest külgedest, kuid ka halbadest külgedest ning puudutamata ei jää ka inetused, mis laenude kaasnevad. Kui oled käinud pangas säästutoodete nõustamisel, siis tead, et sealne müügiinimene (kasutab nõustaja ametinimetust) kasutab Sinu suhtes agressiivseid müügitehnikaid ja soovitab usaldada oma raha panga poolt pakutavatesse fondidesse (kusjuures Sa ei tea täpselt mida see fond Sinu rahaga teeb). Koolitusel me ei paku Sulle konkreetseid laenutehinguid, kuid õpetame Sind tegema vajalikku kodutööd – lõppkokkuvõttes on Sinu enda teha, kas Sa annad kellelegi laenu või mitte.

Räägime pika päeva jooksul ainult olulisest:

 • Maksud – Millal anda laenu eraisikuna, millal on kasulikum anda laenu läbi ettevõtte?
 • Erinevad laenugraafikud – annuiteet, võrdsed põhiosad, balloon, bullet. Mis miski on ja millal mida kasutada?
 • Kuidas teenida sisuliselt riskivabalt intresse 5 – 7% aastas?
 • Millele pöörata tähelepaenu laenu andmise juures?
  • Mille tegemiseks tasub laenu anda?
  • Mille jaoks ei tohiks teadlik laenuandja laenu kohe kindlasti mitte anda?
 • Mis on hindamisakt ja millist infot sellest leiab?
 • Mis on hüpoteek ja kuidas seda kasutada?
 • Kuidas hüpoteeki pantida ja milleks see hea on?
 • Kes on notar ja millist rolli ta mängib laenuandmise juures?
 • Millal läheb vaja kohtutäituri abi ja mida peab juba eelnevalt tegema, et kohtutäitur saaks Sind lihtsasti aidata?
 • Ja lõpuks – milleks keegi üldse eraisikutelt laenab… miks ta panka ei lähe?
  • Ja vastus pole selles, mida tihti usutakse, et ju ta pangast ei saa laenu. Saab, kuid eelistab ikkagi eraisikuid – miks? Seda kuuled juba koolitusel.

Laupäeval 1. märtsil koguneme alates 9st ning alustame kell 10:00.

Ole valmis pikaks ja sisukaks päevaks, mis lõppeb ca 21 ja 22 vahel.

Toimumiskohaks on Viru konverentsikeskuses Tallinnas Viru väljak 4 (Sokos hotel Viru 2. korrusel).

Osalustasu 149 eurot sisaldab kohvipause ja kogu programmi (ja käibemaksu 20%).
Osalustasu ei sisalda lõuna- ja õhtusööki.
Kuni 21. veebruar registreerudes on osalustasu 99 eurot!

One Response to Kuidas turvaliselt laenu anda? 1. märts 2014

 1. Pingback: Jõgi või järv ehk millest koosneb laen? | CASHFLOW lauamäng

Kommenteerimine on suletud.