Rich Dad Live London 2014

Tegemist on erakordse sündmusega – esimest korda on Euroopas kõik Rich Dad nõuandjad korraga ja meil on võimalik neilt kõigilt kahe pika päeva jooksul õppida.
Oled oodatud Londoni kuulama Robert Kiyosakit ja tema nõuandjaid koos teiste eestlastega.

NB! Praeguste hindade kehtivust pikendati kuni 16. septembrini! 08.09.2014 toimunud webinari pakkumise lugemiseks registreeru korduse vaatamisele siin [link]. Sooduskood on kirjas video kohal.

Järgnevalt leiad lisainfot koolituse enda kohta ning eestlaste ühisosalemise kohta.
Samuti saad lehe keskosas registreeruda ning Sulle saadetakse arve.

Ühisosalemise info

Miks ühisosaleda? Kuigi Sul on võimalik osta pilet ka täiesti eraldiseisvalt ning ilma kellegi teise teadmata, siis selle lehe kaudu registreerudes anname Sulle teada eestlaste ühistegevustest Londonis enne koolitust ja koolituse ajal.
Mida on plaanis koos teha? Plaanis on ühine õhtusöök ja tutvumine Londonis 26. septembri õhtul algusega 20:00. Samuti on plaanis mõlema osaluspäeva õhtul koosistumine, mille raames arutada päeva jooksul õpitut.
Mida kasulikku veel siit lehelt leiab? Lisaks koolituse infole ja registreerumisele siinse lehe kaudu võid jätta lehe allossa kommentaarina infot selle kohta, kui otsid endale lennukaaslast või soovid jagada kellegagi majutust.
Kuidas kohale jõuda? Lihtsad ja soodsad viisid kohale jõudmiseks on Ryanair või easyJet otselend ja Air Baltic lennud läbi Riia.
Kus ööbida? Ööbimisvõimalusi Londonis on palju. Lähimad võimalused leiad hotels.com lehelt (link), kuid soodsamad võimalused tuleb ise leida või anda enda soovist teada lehe lõpus kommentaarina ning loota, et keegi teine osalema tulija seda märkab. Eestipoolne koordinaator Peeter Pärtel ööbib hotellis ibis London Excel Docklands.
Mida kaasa võtta? Varasema kogemuse põhjal soovitame kaasa võtta kirjutustvahendi, soojema jaki (ruum hoitakse jahedana, et hoida Sind erksana), snäkke (kuna järgmise vaheajani võib minna aega), veepudel.
Kui Sul tekib kohe või reisi ajal küsimusi, siis helista Peeter Pärtel +372 56 458 673 ja püüame Sulle abiks olla.

Koolitus toimub Inglise keeles ja seetõttu on ka koolituse enda info siin lehel Inglise keeles.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga