Kutse

Registreerumine on lehekülje allosas (keri palun alla lõpuni)!

Sa oled osalenud aastal 2013 Fast Track Educationi koolitusel!

Meil on hea meel teatada, et aasta 2013 jooksul oleme läbi viinud 8 suurt koolitust ja selle kõrval hulga Cashflow klubi kohtumisi. Lisaks oleme teinud väiksemaid Cashflow 202 mängimisi ja detsembrist 2013 alustas pool aastat kestev ettevõtluse praktikum. See aasta on tegutsenud ka kinnisvara raadio ning Fast Track Education on laienenud mitmete abiliste võrra, mis tähendab, et oleme võimelised Sinuni jätkuvalt tooma kvaliteetseid koolitusi.

Aasta 2014 kevadel on meie fookuses tuua Sinuni taaskord uusi ja huvitavaid koolitusi: finantskirjaoskuse baaskoolitus, UUS! – kuidas turvaliselt laenu anda, VII kinnisvarakoolitus investoritele ning klassikaks saanud koolitus, mida igaüks peaks varem või hiljem läbima – raamatupidamine, maksud, varakaitse, ja pärandamine.

Siinkohal on aeg tõsta klaas ja tähistada meie 2013 aasta tegemisi, kokku saada ja kuulata kuidas osalejad peale koolitust edasi on tegutsenud ja milliseid teadmisi rakendanud praktikas!

Kus ja millal see toimub?

Toimumiskohaks on City Hotel Portus 5s korrus Tallinna Sadama D-terminali juures,  25. jaanuaril kell 18 – 21.

Palju on osalustasu ja mida see sisaldab?

Osalustasu on 30 EUR ja see sisaldab 3-käigulist buffee õhtusööki ning 30 eurost kinkekaarti, mida saab kasutada ühele enda poolt valitud 2014 kevadel toimuvale koolitusele registreerumisel kuni 25. jaanuarini (kaasa arvatud).
Seega on osavõtt sisuliselt TASUTA kui osaled 2014 kevadel mõnel koolitusel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga