LOOGILINE™ 1-PÄEVANE KOOLITUS
AKTSIATE BAASKOOLITUS

Tänaseks on juba registreerunud 85 osalejat!
Registreeru kohe lehekülje lõpuosas… 

15. detsember 2013 toimub esmakordselt 1-päevane Aktsiate baaskoolitus koostöös Jaak Roosaare’ga.
Aktsiad, laiemalt väärtpaberid, on varaklass, millest tavaliselt räägitakse, kui juttu tuleb investeerimisest. Neid on lihtne osta ja müüa, kuid mis siiski annab ühele aktsiale väärtuse?
Selle koolituse fookus on anda Sulle baasteadmised väärtpaberitesse investeerimisest ning Jaak Roosaare selgitab kuidas ta on just aktsiainvesteeringute kaudu saanud oravrattast välja (Rich Dad CASHFLOW lauamängus tähendab oravrattast väljas olemine, et inimene on oma töise sissetuleku asendanud passiivse tuluga, tuluga mille saamiseks ta ei pea igapäevaselt tööd tegema).

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel Apollos

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel Apollos

Koolitust viivad läbi Peeter Pärtel ja Jaak Roosaare. Peeter Pärtel on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on osalenud mitmetel Robert Kiyosaki koolitustel USAs. Peeter tegi oma esimese aktsiaostu 18-aastaselt. Tehinguid, nii edukaid kui ka ebaedukaid on tehtud ka hiljem, kuid sellel koolitusel on ka Peeter õppija rollis. Peeter Pärtel: “Põhjus, miks ma tahan aktsiatest ja nende toimimisest lõpuni ja detailselt aru saada on Robert Kiyosaki poolt välja öeldud ühe õige ettevõtja suur eesmärk – viia oma ettevõte börsile ehk teha IPO ehk tahan ühel päeval müüa oma ettevõtte aktsiad börsi kaudu.” Peeter hoiab päeva jooksul üleval tempokat õppimist ning tuletab meelde raamatutest tuttavaid Rich Dad teadmisi.

Jaak Roosaare perega

Jaak Roosaare perega

Jaak Roosaare on raamatu “Rikkaks saamise õpik” autor. Jaak alustas oma  investeerimiskarjääri Eesti Telekomi IPOs osalemisega 1999. aasta veebruaris. Jaak on teinud selle aja jooksul palju vigu ning õnneks rohkem edukaid tehinguid. Täna keskendub ta dividendiaktsiate hoidmisele. Koolituse käigus räägib Jaak oma suurimatest vigadest ja õppetundidest ning kuidas ta jõudis kauplemisest dividendiaktsiateni.

Mida õpid tulles aktsiate baaskoolitusele ja kuidas see erineb teistest väärtpaberikoolitustest?

Erinevus on oluline – õpetavad praktikud. Nii Peeter kui Jaak on ise oma rahaga tehinguid teinud. Jaak on seejuures ka edukas… nii edukas, et on seeläbi oravrattast väljas. Koolitajatel on ükskõik sellest palju Sa hiljem tehinguid tegema hakkad… me isegi veename Sind tegema pigem vähem tehinguid (investeerima) kui palju (spekuleerima). Tavaliselt on aktsiaseminaride korraldajatel vastupidine eesmärk – innustada Sind võimalikult palju tehinguid tegema, et Sinu arvelt hiljem võimalikult suur teenustasu hulk teenida. Antud koolitusel ühtegi väärtpaberit ei müüda ning koolitajad ei saa mingit kasu Sinu tehingutest.

Räägime pika päeva jooksul ainult olulisest:

  • Mis on aktsia? Kust tuleb selle väärtus?
  • Maksud – Millal investeerida eraisikuna, millal on kasulikum investeerida läbi ettevõtte?
  • Kus avada väärtpaberi konto? Mida selleks on vaja…
  • Kogemused… kogemused… kogemused…
  • Kuidas valida aktsiaid?
  • Miks vältida fonde ja mida nende asemel osta?
  • Kuidas Peeter kaotas 15 minutiga 200 000 krooni väärtpaberitega (sel hetkel pea kõik oma säästud) ja kuidas Sina saad tehtud viga vältida…
  • Kuidas Jaak on kaotanud suuri summasid ja mis sellest õppida?
  • Kuidas Jaak teenis veelgi suuremaid summasid ja kuidas tema edu korrata?

Pühapäeval 15. detsembril koguneme alates 9st ning alustame kell 10:00.

Ole valmis pikaks ja sisukaks päevaks, mis lõppeb ca 21 ja 22 vahel.

Toimumiskohaks on Viru konverentsikeskuses Tallinnas Viru väljak 4 (Sokos hotel Viru 2. korrusel).

Osalustasu 149 eurot sisaldab kohvipause ja kogu programmi (ja käibemaksu 20%).
Osalustasu ei sisalda lõuna- ja õhtusööki.
Kuni 9. detsember registreerudes on osalustasu 79 eurot!

REGISTREERU KOHE!
Ruum täitub kiiresti.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse. Arve saadetakse Sulle ca 2 päeva jooksul peale tasumist. Kui vajad arvet enne tasumist, siis anna sellest teada “Seminari eest tasuja” lahtris.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!