LOOGILINE™ 1-PÄEVANE KOOLITUS
KIIRTEE ETTEVÕTLUSESSE

Tänaseks on juba registreerunud 40 osalejat!
Registreeru kohe lehekülje lõpuosas… 

2. november 2013 toimub esmakordselt 1-päevane koolitus Kiirtee ettevõtlusesse. Tegemist on koostöös Felor Sakias’ega sündiva koolitusega.
Rich Dad mõtetest, filosoofiast, teadmistest on kasu vaid siis, kui Sinust saab ettevõtja. Jätkates vaid palgatöötajana jäävad Robert Kiyosaki raamatutest saadud mõtted, ideed ja unistused vaid ilusateks sinisteks pilvedeks taevas – mida on ilus vaadata / mõelda, kuid elus see kuhugi edasi ei vii.  Selle koolituse fookus on Sind inspireerida ettevõtjaks hakkamise teel, kui Sa veel pole ettevõtja ning näidata Sulle teed kuhu kasvada, kui Sa juba oled ettevõtja.

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel ApollosKoolitust viivad läbi Peeter Pärtel ja Felor Sakias. Peeter Pärtel on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on osalenud mitmetel Robert Kiyosaki ja Blair Singeri koolitustel USAs. Peeter on olnud ettevõtja kogu oma teadliku elu. 12-14 aastaselt müüs ta üritustel BalSnack kartulikrõpse… olles alati paremuselt esimene või teine müüja… (võistlus sõbraga). Esimene “suurem” oma ettevõtmine tekkis 15ndal elusaastal koos 13 aastase sõbraga ning selleks oli kodulehtede majutusteenuse pakkumine. Peale seda on ta ebaõnnestunud tuleohutuse äris (head õppetunnid). Edukamatest ettevõtmistest on Peeter pannud käima raamatupidamise, kinnisvara, koolituste ja konsultatsiooni ettevõtted.
Peeter hoiab päeva jooksul üleval tempokat õppimist ning tuletab meelde raamatutest tuttavaid Rich Dad teadmisi.
Felor Sakias on üks Peetri parimatest õpetajatest
ja ärisüsteemide loomise mentor. Peeter on palganud konsultandina Felor’i looma Peetri ettevõtmistesse süsteeme ja protsesse, et Peeter saaks palgata rohkem abijõudu.
Felor on olnud pikalt koolitaja koolitusfirmas Mercuri (süsteemse müügi ja juhtimise koolitused) ning täna juhib päevatööna Santa Maria maitseainete müüki Ida-Euroopas. Aja jooksul on Feloril olnud kokkupuude ka mitmete ettevõtmistega, kus ta on olnud kas aktiivseks või passiivseks osanikuks (juristi teenused, lillekasvatus ning müük). Seega Feloril on tugev teoreetiline baas koos väga tugeva praktilise kogemusega ettevõtlusest.

Mida õpid tulles koolitusele kiirtee ettevõtlusesse?
Räägime pika päeva jooksul ainult olulisest:

  • Lühidalt ettevõtja maksueelistest ja miks need eelised alati olemas on.
  • Tegutsemisvabadus ja mis see endaga kaasa toob.
  • Robert Kiyosaki Rahavoo kvadrant ja kuidas selles liikuda.
  • Kuidas erineb elustiili ettevõte edasimüümiseks mõeldud ettevõttest?
  • Miks mõned ettevõtted on määratud algusest peale ebaõnnestuma? Ja kuidas Sina saad sellesse auku astumist vältida.
  • Kuidas Leida / Saada ja Hoida kliente süsteemselt.
  • Äriidee analüüs – kellele, kuidas ja mida pakkuma hakkame?
  • Robert Kiyosaki B-I kolmnurk ja kuidas seda oma ettevõtluses kasutada.

Päeva jooksul tutvustame ka esmakordselt toimuvat Ettevõtluse praktikumi, mis kestab detsembrist 2013 kuni 2014 jaanipäevani ning mille käigus Peeter Pärtel ning Felor Sakias aitavad Sul oma ettevõtte viia järgmisele tasandile kiiresti ja süstemaatiliselt. NB! Ettevõtluse praktikumiga saavad liituda vaid koolitusel Kiirtee ettevõtlusesse osalenud kuni 8 inimest.

Laupäeval 2. novembril koguneme alates 9st ning alustame kell 10:00.

Ole valmis pikaks ja sisukaks päevaks, mis lõppeb ca 21 ja 22 vahel.

Toimumiskohaks on Viru konverentsikeskuses Tallinnas Viru väljak 4 (Sokos hotel Viru 2. korrusel).

Osalustasu 149 eurot sisaldab kohvipause ja kogu programmi (ja käibemaksu 20%).
Osalustasu ei sisalda lõuna- ja õhtusööke.

REGISTREERU KOHE!
Ruum täitub kiiresti.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse. Arve saadetakse Sulle ca 2 päeva jooksul peale tasumist. Kui vajad arvet enne tasumist, siis anna sellest teada “Seminari eest tasuja” lahtris.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga