KINNISVARARAADIO 1-PÄEVANE KOOLITUS
KINNISVARA MATEMAATIKA

Tänaseks on registreerunud ja osalustasu tasunud üle 110 osaleja!
Soodusregistreerumine pikendatud kuni 15. aprillini!
Registreeru kohe lehekülje lõpuosas… 

Peeter Pärtel, Robert Kiyosaki, Joel Järvela 2012 kevadel

Peeter Pärtel, Robert Kiyosaki, Joel Järvela 2012 kevadel

27. aprill 2013 toimub esmakordselt Kinnisvararaadio Kinnisvara matemaatika 1-päevane koolitus.

Miks?

Sest Robert Kiyosaki ütles 26. jaanuari Rich Dad Radio saates: 2013 võib olla viimane aasta ostmaks kinnisvara investeerimise eesmärgil. Hinnad on liikumas üles nii ühendriikides kui Eestis kui ka mitmetes muudes kohtades ning tootlused vähenevad. Tarkust on vaja varasemast enam. Usume Kiyosaki tähelepanekuid kuna Peeter väljus 2007 aastal korraliku kasumiga kinnisvara valdkonnast just tänu Robert Kiyosaki tähelepanekute kuulamisele. (Muud kanalid ennustasid ju mäletavasti 2007 igavest hinnakasvu nagu nad täna kinnitavad, et hinnad ei kasva.)

Inimesed helistavad meile, et teada anda oma esimesest tehingust ja kuuldes numbreid tekib meil küsimus: Kuidas küll Sa kavatsed selle tehinguga raha teenida? Näeme, et arvutusoskus jätab soovida. Selles pole ka midagi imelikku, sest kinnisvara valdkonna arvutused pole alati lihtsad ja kergesti jälgitavad, vaid arvesse tuleb võtta palju tegureid. Mõnda asja saab kinnisvara investor kontrollida, teisi aga mitte.

Järjest enam kogenuid kinnisvara spekulante teeb kapitali kahandamise tehinguid. Kuuleme vigadest ka kogenud spekulantidelt (inimesed, kes ostavad, renoveerivad ja müüvad). Ka neil oleks abiks veelkord asjad läbi arvutada ja võimalusel liikuda investorite (ostavad, renoveerivad, üürivad välja) ridadesse.

Joel Järvela ja Peeter Pärtel koolitamas

Joel Järvela ja Peeter Pärtel koolitamas

Koolitust viivad läbi Joel Järvela ja Peeter Pärtel, kes on Kinnisvararaadio eestvedajad. Kinnisvararaadios on 33 saadet enam kui ööpäeva jagu kinnisvara alast kuulamist. Mõlemad on kinnisvarainvestorid. Peeter alustas 2004 aastal, väljus kinnisvara valdkonnast 2007 korraliku kasumiga, sisenes uuesti kinnisvara valdkonda 2010 ning täna on tal 16 üürilepingut. Joel alustas 2010 ning tal on 5 üürikorterit ja 2 restorani (Oishii Sushi ja Little Asia).

Teemad Kinnisvara matemaatika koolitusel:

  • Tasuvus ehk mida tähendavad ROI, ROE, CCR, CAP rate jne ja kuidas neid arvutada ning milleks miski kasutada kõlbab.
  • Tehingute võrdlemine ehk vaatame reaalseid numbreid Peetri ja Joeli portfellist. Osalejad on oodatud kaasa võtma enda numbreid (kui Sul on ja oled valmis neid näitama), et saaksime omavahel võrrelda, kellel on paremad tehingud 🙂
  • Võimendus ehk kuidas mõjutab kinnisvara tehingut laenatud kapitali kaasamine. Kas laen suurendab Sinu tootlust või hoopis vähendab…
  • OPM (Other Peoples Money) ehk kuidas teiste inimeste raha kasutamine omaosalusena muudab Sinu tootluse lõppmatu suureks.
  • Kapitali liigid ehk kuidas kasvab Sinu vara peale enda raha sisse panemise.

Koolituse eesmärk on anda Sulle võimalus teha paremaid tehinguid nüüd ja kohe enne kui hinnad liiguvad investeerimiseks liiga kõrgele ja kinnisvara ostmine muutub taas loteriipileti ostmiseks (puhtaks spekuleerimiseks).

Laupäeval 27. aprillil koguneme alates 9st ning alustame kell 10:00 ning lõpetame 18 ja 19 vahel.

Toimumiskohaks on Viru konverentsikeskuses Tallinnas Viru väljak 4 (Sokos hotel Viru 2. korrusel).

Kuni 15. aprillini registreerudes on osalustasu 99 eurot!

Hiljem registreerudes on osalustasu 149 eurot.
Osalustasu sisaldab kohvipause ja kogu programmi (ja käibemaksu 20%).
Osalustasu ei sisalda lõunasööki.

REGISTREERU KOHE!
Ruum täitub kiiresti.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse. Arve saadetakse Sulle ca 2 päeva jooksul peale tasumist. Kui vajad arvet enne tasumist, siis anna sellest teada “Seminari eest tasuja” lahtris.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!