LOOGILINE 2-PÄEVANE KOOLITUS
II ETTEVÕTLUSKOOLITUS

Tänaseks on registreerunud ja osalustasu tasunud üle 30 osaleja!
Registreeru kohe lehekülje lõpuosas… 

6. – 7. aprill 2013 toimub teistkordselt 2-päevane ettevõtluskoolitus. Rich Dad mõtetest, filosoofiast, teadmistest on kasu vaid siis, kui Sinust saab ettevõtja. Jätkates vaid palgatöötajana jäävad Robert Kiyosaki raamatutest saadud mõtted, ideed ja unistused vaid ilusateks sinisteks pilvedeks taevas – mida on ilus vaadata / mõelda, kuid elus see kuhugi edasi ei vii.  Selle koolituse fookus on Sind inspireerida ettevõtjaks hakkamise teel, kui Sa veel pole ettevõtja ning näidata Sulle teed kuhu kasvada, kui Sa juba oled ettevõtja.

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel ApollosKoolitust viib läbi Peeter Pärtel, kes on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on osalenud mitmetel Robert Kiyosaki ja Blair Singeri koolitustel USAs. Peeter on olnud ettevõtja kogu oma teadliku elu. 12-14 aastaselt müüs ta üritustel BalSnack kartulikrõpse… olles alati paremuselt esimene või teine müüja… (võistlus sõbraga). Esimene “suurem” oma ettevõtmine tekkis 15ndal elusaastal koos 13 aastase sõbraga ning selleks oli kodulehtede majutusteenuse pakkumine. Peale seda on ta ebaõnnestunud tuleohutuse äris (head õppetunnid). Edukamatest ettevõtmistest on Peeter pannud käima raamatupidamise, kinnisvara, koolituste ja konsultatsiooni ettevõtted.
Peeter hoiab kahe päeva jooksul üleval tempokat õppimist ning tuletab meelde raamatutest tuttavaid Rich Dad teadmisi.

Teised esinejad ettevõtluskoolitusel:

Kaija Kullat, teema: Palgatöötajast ettevõtjaks
Kaija oli loomaarst, kes sattus lugema 19.04.2007 ilmunud artiklit Eesti Ekspressis “Mängides miljonäriks” ja seejärel suundus lugema raamatut “Rikas isa, vaene isa” ning leidis tee CASHFLOW klubisse. Kaija ka “Äri käivitamise koostöögrupp” koolitusel ning sai aru, et palgatöötajast suurettevõtjaks või suurinvestoriks hakkamine pole reaalne ning seetõttu otsustas ta alustada väikeettevõtjana, et õppida paremini tundma nii ettevõtlusmaailma kui kinnisvara valdkonda. Kaija on täna kinnisvaramaakler, kes tegutseb Uusmaa kaubamärgi all. Kuula ka pikemat intervjuud Kaijaga Kinnisvararaadiost.

Jörgen Kalle, teema: Kuidas teha koos vennaga äri?
Jörgen on olnud kogu oma teadliku elu ettevõtja. Juba kõrgkooli 3ndal kursusel asutas ta oma esimese ettevõtte. Täna tegutseb Jörgen kahes valdkonnas – transport ja kinnisvara. Jörgen tegutseb koos oma vennaga Kristjan Kalle’ga. Koolitusel räägib Jörgen sellest kuidas teha koos sugulastega äri nii, et tülli ei lähe ja asjad saavad ka õigeks ajaks tehtud.

Joel Järvela kutsume uuesti tagasi, sest tema eelmisel koolitusel räägitu tundus kuidagi ootamatu, samas loogiline, kuid siiski keeruline… teema on sama, kuid Joelil on kogemusi vahepeal juurde tekkinud uue restorani “Little Asia” käivitamisega.
Joel Järvela, teema: Kuidas luua ettevõte, mis töötab ilma Sinu kohalolekuta?
Joel on suurettevõtte Ixonos üks keskastme juhtidest hulga alluvatega mitmetes riikides (kellest suur osa on tulnud viimase 6 kuu jooksul koondada). Ettevõtluse vastu tekkis Joelil huvi peale seda kui ta enne ühte pikka lendu Aasiast tagasi Euroopasse leidis lennujaama raamatupoest vaid ühe Inglise keelse raamatu – autoriks Robert Kiyosaki.
Töö kõrvalt leidis ta CASHFLOW klubi ning asus aktiivselt osalema.
Ettevõtluskoolitusel on Joel aga laval seepärast, et kõige eelneva kõrvalt on ta käivitanud ühe iseseisvalt töötava ettevõtte – Sushi müügikoha Oishii Tallinnas Rävala puiesteel. Joeli jaoks oli see ainumõeldav viis palgatöö kõrvalt ettevõtlusega alustamiseks, sest töö ajal tuleb olla tööl Ixonos’es ning samuti tuleb tal tihti viibida väliskomandeeringutes, mis viivad teda päevadeks Eestist eemale.
Ettevõtluskoolitusel Joel räägibki meile kuidas käivitada ettevõtet, mis ei nõua Sinu kohalolekut.

Ka Felor Sakias kutsume uuesti tagasi, sest Felori räägitu aitab Sul kõvasti energiat ja raha kokku hoida… Sa ei astu ämbrisse või kui seal juba oled saad teada, miks asjad niisama ei muutu.
Felor Sakias, teema: Miks mõned ettevõtmised on alguses peale määratud ebaõnnestuma?
Felor on üks Peetri parimatest õpetajatest. Kui Peeter osales aastaid tagasi Mercuri müügijuhtimise koolitusel mida Felor läbi viis, siis üks slaid, üks pilt oli nii võimas, mis näitab ära Miks mõned ettevõtmised on algusest peale määratud ebaõnnestuma? Samuti näitab see pilt, milliseid ettevõtteid tasub käivitada, et Sul vähemalt oleks võimalus kasvada ja õnnestuda.

Felor Sakias saab seekord ka teise olulisel teemal meiega teadmisi jagada:
Kuidas Leida / Saada / Hoida kliente
Felor puutub ise selle teemaga igapäevaselt kokku töötades Paulig grupis Santa Maria toodete Ida-Euroopa müügijuhina, kus ta aitab edasimüüjatel arendada kliendisuhteid suurte jaemüügikettidega.

Laupäeval 6. aprillil koguneme alates 9st ning alustame kell 10:00.

Ole valmis pikaks ja sisukaks päevaks, mis lõppeb ca 22 ajal.

Pühapäeval 7. aprillil lõpetame 18 ja 19 vahel.

Toimumiskohaks on Viru konverentsikeskuses Tallinnas Viru väljak 4 (Sokos hotel Viru 2. korrusel).

Osalustasu 249 eurot sisaldab kohvipause ja kogu programmi (ja käibemaksu 20%).
Osalustasu ei sisalda lõuna- ja õhtusööke.

Kuni 19. märtsini registreerudes on osalustasu 199 eurot!

REGISTREERU KOHE!
Ruum täitub kiiresti.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse. Arve saadetakse Sulle ca 2 päeva jooksul peale tasumist. Kui vajad arvet enne tasumist, siis anna sellest teada “Seminari eest tasuja” lahtris.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!