Live in Amsterdam 2013

Oled oodatud Amsterdami kuulama Robert Kiyosakit koos teiste eestlastega.

Järgnevalt leiad lisainfot koolituse enda kohta ning eestlaste ühisosalemise kohta.
Samuti saad lehe keskosas registreeruda ning Sulle saadetakse arve.

Ühisosalemise info

Miks ühisosaleda? Kuigi Sul on võimalik osta pilet ka täiesti eraldiseisvalt ning ilma kellegi teise teadmata, siis selle lehe kaudu registreerudes anname Sulle teada eestlaste ühistegevustest Amsterdamis enne koolitust ja koolituse ajal.
Mida on plaanis koos teha? Plaanis on ühine õhtusöök ja tutvumine Amsterdamis 18. oktoobri õhtul algusega 19:00. Samuti on plaanis mõlema osaluspäeva õhtul koosistumine, mille raames arutada päeva jooksul õpitut.
Mida kasulikku veel siit lehelt leiab? Lisaks koolituse infole ja registreerumisele siinse lehe kaudu võid jätta lehe allossa kommentaarina infot selle kohta, kui otsid endale lennukaaslast või soovid jagada kellegagi majutust.
Kuidas kohale jõuda? Lihtsad ja soodsad viisid kohale jõudmiseks on Estonian Air otselend või Air Baltic lennud läbi Riia.
Kus ööbida? Ööbimisvõimalusi Amsterdamis on palju. Lähimad võimalused hotellides on ära mainitud järgnevas Inglise keelses PDF failis, kuid soodsamad võimalused tuleb ise leida või anda enda soovist teada lehe lõpus kommentaarina ning loota, et keegi teine osalema tulija seda märkab. Eestipoolne koordinaator Peeter Pärtel ööbib hotellis Novotel Amsterdam City.
Kas kuidagi saaks kogu info ühel lehel? Jah, lae alla 3 lk ingliskeelne PDF, kus on kirjas toimumiskoht, kellaajad, soovitused mida kaasa võtta ja kuidas riietuda, parkimisinfo ja ühistranspordiga kohalejõudmise juhised. Kui Sul tekib kohe või reisi ajal küsimusi, siis helista Peeter Pärtel +372 56 458 673 ja püüame Sulle abiks olla.

Koolitus toimub Inglise keeles ja seetõttu on ka koolituse enda info siin lehel Inglise keeles.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga