LOOGILINE 2-PÄEVANE KOOLITUS
ETTEVÕTLUSKOOLITUS

Tänaseks on registreerunud ja osalustasu tasunud üle 50 osaleja!
Registreeru kohe lehekülje lõpuosas… 

27. – 28. oktoober 2012 toimub esmakordselt 2-päevane ettevõtluskoolitus. Rich Dad mõtetest, filosoofiast, teadmistest on kasu vaid siis, kui Sinust saab ettevõtja. Jätkates vaid palgatöötajana jäävad Robert Kiyosaki raamatutest saadud mõtted, ideed ja unistused vaid ilusateks sinisteks pilvedeks taevas – mida on ilus vaadata / mõelda, kuid elus see kuhugi edasi ei vii.  Selle koolituse fookus on Sind inspireerida ettevõtjaks hakkamise teel, kui Sa veel pole ettevõtja ning näidata Sulle teed kuhu kasvada, kui Sa juba oled ettevõtja.

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel ApollosKoolitust viib läbi Peeter Pärtel, kes on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on osalenud mitmetel Robert Kiyosaki ja Blair Singeri koolitustel USAs. Peeter on olnud ettevõtja kogu oma teadliku elu. 12-14 aastaselt müüs ta üritustel BalSnack kartulikrõpse… olles alati paremuselt esimene või teine müüja… (võistlus sõbraga). Esimene “suurem” oma ettevõtmine tekkis 15ndal elusaastal koos 13 aastase sõbraga ning selleks oli kodulehtede majutusteenuse pakkumine. Peale seda on ta ebaõnnestunud tuleohutuse äris (head õppetunnid). Edukamatest ettevõtmistest on Peeter pannud käima raamatupidamise, kinnisvara, koolituste ja konsultatsiooni ettevõtted.
Peeter hoiab kahe päeva jooksul üleval tempokat õppimist ning tutvustab nii raamatutest  tuttavaid Rich Dad teadmisi, kui ka uusi mõtteid ettevõtluse osas Robert Kiyosakilt (16-18. august 2012 toimunud Rich Dad Partners koosolekult).

Teised esinejad ettevõtluskoolitusel:

Ando Eistre, teema: Palgatöötajast ettevõtjaks
Ando oli palgatöötaja, kes sattus lugema “Rikas isa, vaene isa” raamatut ning leidis tee CASHFLOW klubisse. Seejärel leidis ta võimaluse alustada oma ettevõttega töö kõrvalt ning aja jooksul ettevõtte tegevus kasvas ja muutus kuni oli aeg täielikult oma ettevõttele pühenduda. Täna on Andol ka tööandja ehk abiliste palkamise kogemus. Kõigest läbielatust, läbi tuntust ja mõtetest selle juures räägib Ando ettevõtluskoolitusel. Andole kuulub ettevõte Antoonio AV.

Arno Rannaste, teema: Ärimudeli loomine
Arno kutsutakse tavaliselt appi siis, kui mõni ettevõtmine hakkab ebaõnnetuma, et päästa see, mis päästa annab (kui annab) ja kui võimalik, siis viia ettevõte uuele kasvule. Arnol on kogemusi ettevõtete käivitamisest, ümber korraldamisest kui ka pankroti korrektsest läbiviimisest. Tihti hakkavad probleemid aga pihta sellest, et tegelikult pole läbi mõeldud, mis on konkreetse ettevõtte “uba” ehk mida me oskame kõige paremini ja peaksime ise tegema (ning ülejäänu sisse ostma), vaid asutakse ise kõike uuesti leiutama… see on kulukas ja tõenäoliselt saab raha enne otsa kui jõutakse jätkusuutliku kasvuni. Arno on aastate jooksul õppinud, et kitsaskohti aitab leida protsess, mida nimetatakse ärimudeli loomiseks ehk tervikpildi läbimõtlemine ja kirja panek.
Ettevõtluskoolitusel tutvustab Arno meile lühidalt Osterwalderi ärimudeli loomise protsessi.

Felor Sakias, teema: Miks mõned ettevõtmised on alguses peale määratud ebaõnnestuma?
Felor on üks Peetri parimatest õpetajatest. Kui Peeter osales aastaid tagasi Mercuri müügijuhtimise koolitusel mida Felor läbi viis, siis üks slaid, üks pilt oli nii võimas, mis näitab ära Miks mõned ettevõtmised on algusest peale määratud ebaõnnestuma? Samuti näitab see pilt, milliseid ettevõtteid tasub käivitada, et Sul vähemalt oleks võimalus kasvada ja õnnestuda.
Peeter kutsus Felori sel teemal rääkima Ettevõtluskoolitusele ja ta nõustus 🙂 Nüüd on Sinul ka võimalik õppida ühelt Peetri parimalt õpetajalt.

Joel Järvela, teema: Kuidas luua ettevõte, mis töötab ilma Sinu kohalolekuta?
Joel on suurettevõtte Ixonos üks keskastme juhtidest hulga alluvatega mitmetes riikides. Töö kõrvalt leidis ta CASHFLOW klubi ning viib täna koos Peeter Pärtel’i ja Roland Tokko’ga läbi CASHFLOW klubi Tallinnas ja juhib ka internetipõhist Kinnisvararaadiot.
Ettevõtluskoolitusel on Joel aga laval seepärast, et kõige eelneva kõrvalt on ta käivitanud ühe iseseisvalt töötava ettevõtte – Sushi müügikoha Oishi Tallinnas Rävala puiesteel. Joeli jaoks oli see ainumõeldav viis palgatöö kõrvalt ettevõtlusega alustamiseks, sest töö ajal tuleb olla tööl Ixonos’es ning samuti tuleb tal tihti viibida väliskomandeeringutes, mis viivad teda päevadeks Eestist eemale.
Ettevõtluskoolitusel Joel räägibki meile kuidas käivitada ettevõtet, mis ei nõua Sinu kohalolekut.

Romet Nael, teema: Kuidas leida järgmine (esimene) klient?
Romet on ettevõtja ja koolitaja, samas ka müügiala praktik… lisaks klassiruumis õpetamisele võtab Romet ette tegevusi nagu kohvikus klienditeenindaja amet suvel, et tõestada – ka põhjamaised, külmad soomlased jätavad head jootraha, kui neile pakkuda erakordset teenindust. Rometile kuulub ettevõte Ren Koolitus. Ettevõtluskoolitusel on Rometi ülesandeks rääkida meile Eestis toimuvast müügist ja teenindusest ning õpetada meile läbi praktilise tegevuse mida iga osaleja saab teha, et leida oma esimene klient (kui Sa alles alustada ettevõtlusega) või järgmine (järgmised 100).

Laupäeval 27. oktoober koguneme alates 9st ning alustame kell 10:00.
Ole valmis pikaks ja sisukaks päevaks, mis lõppeb ca 22 ajal.

Pühapäeval 28. oktoober lõpetame 18 ja 19 vahel.

Toimumiskohaks on hotell Susi konverentsiruum Roheline Ämblik (Peterburi tee 48, Tallinn).

Osalustasu 249 eurot sisaldab söögikordi ning kogu programmi (ja käibemaksu 20%).

REGISTREERU KOHE!
Ruum täitub kiiresti.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse. Arve saadetakse Sulle ca 2 päeva jooksul peale tasumist. Kui vajad arvet enne tasumist, siis anna sellest teada “Seminari eest tasuja” lahtris.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!