LOOGILINE 2-PÄEVANE KOOLITUS
RAAMATUPIDAMINE, MAKSUD, VARA KAITSE JA PÄRANDAMINE

Tänaseks on registreerunud ja osalustasu tasunud on üle 40 osaleja!
Registreeru kohe lehekülje lõpuosas… 

19. – 20. mai 2012 toimub teistkordselt 2-päevane koolitus raamatupidamise algtõdede, maksude tundmaõppimise ja vähendamise, oma vara kaitse ning maksuefektiivse pärandamise teemadel. Novembris 2011 osales sarnasel koolitusel üle 40 inimese. Läbiviijate jaoks oli see eriline, koolituse lõpus saadud pika ja emotsionaalse aplausi tõttu, millele järgnesid veel isiklikud tänamised sellise koolituse korraldamise eest. Saime kindluse, et maksude teemat saab käsitleda uue (ettevõtja) nurga alt ning niivõrd kaasavalt, et kaks päeva möödub kiiresti. Selle koolituse fookus on Sulle konkreetsete teadmiste ja tegevusjuhiste andmisel.

Kuidas need teemad Sind puudutavad?

2-päeva jooksul ei saa Sinust raamatupidajat, küll aga saad heita pilgu raamatupidaja maailma ning seetõttu oskad edaspidi esitada raamatupidajale intelligentsemaid küsimusi. See säästab Sinu ja Sinu raamatupidaja aega ning võimaldab Sul paremini eristada head raamatupidajat mitte nii heast. Näidet halvast raamatupidajast vaata 09.11.2011 ETV Pealtnägija saate esimest loost – see raamatupidaja pole kahjuks ainus selline.
NB! Kui Sul või Sinu ettevõttel on raamatupidaja olemas, siis kasulik on see inimene samuti sellele koolitusele kaasa võtta. Eelmisel koolitusel osales mitmeid raamatupidajaid, nii neid, kel ehk oli veidi igavgi (nad juba tegutsevad ettevõtja vaatenurgast lähtuvalt), kui ka neid, kel koolitusel esitatud vaatenurk seni õpituga ikka täieliku vastuolu põhjustas, mistõttu tuli seni õpitu ümber mõtestada. Kumb on Sinu raamatupidaja selgub koolituse käigus.

Kõik maksud ei ole mõeldud kõigile. Saad ülevaate olemasolevatest maksudest ja kellele need on mõeldud. See võimaldab Sul muuta oma tegevust selliseks, et vaid vähesed maksud oleksid Sinu jaoks ning jääksid enamikest kas täiesti puutumata või pead neid oluliselt vähem maksma kui seni. Usume aususesse ja eetilisusesse – seetõttu on koolituse läbiviijate jaoks olemas piir – õpetame vaid neid maksude vähendamise viise, mis on maksuseadustesse sisse kirjutatud ja mille järgimist seadusandja Sinult tegelikult ootab, kuid on jätnud nende endale selgeks tegemise vaeva Sinu õlgadele.

Parim viis oma pikaajalise jõukuse kasvatamiseks on tagada, et Sinu olemasolev ja omandatav vara on kaitstud. Kaitstud konkreetse varaga mitteseotud võlausaldajate eest, kaitstud Sinu isikuga seotud nõuete eest, kaitstud pahatahtlike inimeste nõuete eest, kaitstud Sinu tehtud vigadega kaasnevate kahjude hüvitamise eest… ehk vara peab olema Sinust eraldatud ja samal ajal peab Sinul olema vara üle kontroll, et ta oleks tõeliselt kaitstud ja sellest me koolitusel räägimegi kuidas seda teha.

Ükskord lõppeb Sinu või Sulle lähedase inimese elu ning tõuseb päevakorda pärandi vastuvõtmine ja pärandamine. Enamik inimesi teeb seda väga kulukalt ehk pärandi vastuvõtja peab pärandi realiseerimisel tasuma kogu saadud summalt tulumaksu ehk andma ligi veerandi riigile. On olemas palju maksuefektiivsemaid viise pärandamiseks ning koolituse käigus saad neist teadlikuks. Kinnisvara pärandamisega seotud maksude teemal võid kuulata ka 13.03.2012 Kuku raadio saadet Maksumaksja.

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel ApollosKoolitust viib läbi Peeter Pärtel, kes on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on osalenud mitmetel Robert Kiyosaki ja Blair Singeri koolitustel USAs. Alates 2004 on Peeter osalenud kümnete ettevõtte raamatupidamise korraldamises vastavalt Eesti nõuetele. Viimase paari aasta jooksul on Peeter aidanud läbi nõustamise vähendada oma klientide maksukoormust üle 65 000 euro. (Ja need vähendamised on läbinud Maksu- ja Tolliameti kontrollid.) Peeter on osanik kahes raamatupidamisettevõttes, mis korraldavad enam kui 100 ettevõtte raamatupidamist.

Kaasesinejaks on Enel-Eha Ristkok. Enel-Eha õpetas Peetrile raamatupidamist, maksude kohta jne. Ta on veidi vanem kui 60 eluaastat. Senisest elust üle paarikümne aasta on Enel-Eha tegelenud raamatupidamise korraldamisega paljudele ettevõtetele. Ta on olnud õppejõud ülikoolis. Õpetanud suurel arvul raamatupidajaid ning seal hulgas õpetanud ka maksuametnike. Enel-Eha poole saab pauside ajal ka oma küsimustega pöörduda. Samuti on ta abiks, kui mingi teema areneb nii keeruliseks, et Peetri kui koolituse läbiviija kompetentsist jääb puudu.

Laupäeval 19. mai koguneme alates 9st ning alustame kell 10:00.
Ole valmis pikaks ja sisukaks päevaks, mis lõppeb ca 22 ajal.

Pühapäeval 20. mai lõpetame 18 ja 19 vahel.

Toimumiskohaks on hotell Susi konverentsiruum Roheline Ämblik (Peterburi tee 48, Tallinn).

Osalustasu 249 eurot sisaldab söögikordi ning kogu programmi (ja käibemaksu 20%).

REGISTREERU KOHE!
Ruum täitub kiiresti.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse. Arve saadetakse Sulle ca 2 päeva jooksul peale tasumist. Kui vajad arvet enne tasumist, siis anna sellest teada “Seminari eest tasuja” lahtris.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!

One Response to Loogiline koolitus: Raamatupidamine, maksud, vara kaitse ja pärandamine 19 – 20.05.2012

  1. Pingback: » Eraisik või juriidiline isik? Kinnisvararaadio

Kommenteerimine on suletud.