CASHFLOW METSAS  TULEMUSLIK ESINEMINE

Peeter Pärtel laval28. – 29. jaanuar 2012 toimub CASHFLOW METSAS nimeline 2-päevane koolitus juba üheteistkümnendat korda. Teemaks on tulemuslik esinemine.

Mis vahe on esinemisel ja tulemuslikul esinemisel?

Esinemine on põhimõtteliselt lihtsalt enam kui ühele inimesele mingi jutu rääkimine… halba esinemist kohtab pidevalt ja igal pool. Oled Sa kunagi osalenud seminaril, kus esineja on justkui omas maailmas ja räägib nii igavalt, et enamus ruumist on juba peaaegu magama jäämas?

Tulemuslik esinemine võimaldab Sul kaasata kogu ruumi, olgu inimesi 10 või 100, hoida nende tähelepanu, panna nad tegutsema ning teha kõike seda nii, et osalejate energia tase on kõrgel, aeg lendab märkamatult ning osalejad jäävad ootama Sinu järgmist esinemist.

Kahe päeva jooksul õpime tulemusliku esinemise põhitõdesid, saame teada, miks ja kuidas miski toimib. Oled korduvalt ka ise ruumi ees ning teed kõike läbi. Enam kui kolmeaastase tulemusliku esinemise kogemusega Peeter Pärtel juhendab Sind nende kahe päeva jooksul. Saad teada, miks midagi teha ruumi ees, kuidas ruum ette valmistada, Powerpoint vs pabertahvel ja kindlasti saad vastused ka enda küsimustele.

Hoolimata sellest, kas oled kogenud esineja või pole kordagi esinenud, oled oodatud osalema!

Peeter Pärtel ja Robert Kiyosaki

Esinemise treeningut viib läbi Peeter Pärtel, kes on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on osalenud mitmetel Robert Kiyosaki ja Blair Singeri koolitustel USAs, kus õpetati efektiivset ja tulemuslikku esinemist. Peeter on alates 2004 aastast läbi viinud pea iganädalaselt CASHFLOW klubi, alates 2008 aastast lisandus klubi üritustesse sissejuhatav ja kokkuvõttev osa. Lisaks on Peeter läbi viinud mitmeid koolitusi ning aegajalt läbi viinud ka koolitunde teismelistega, kus alati esimeseks ülesandeks on kiire enesekehtestamine. Seega Peeter on astunud ruumi ette viimaste aastate jooksul sadu kordi ning nüüd on Sinul võimalus õppida tema kogemustest.

Laupäeval 28. jaanuaril treenime ürituse sissejuhatamise / alustamise ning ruumi ees enesekehtestamise oskusi. Laupäeval koguneme alates 10st ning alustame kell 11:00. Päeva jooksul mängime ka ühe lühikese erireeglitega CASHFLOW mängu, käime peale lõunat lühikesel metsamatkal ning õhtu lõpetame elamussaunas.

Pühapäeval 29. jaanuaril jätkame treenimisega ning harjutame seda kuidas üritust kokku võtta nii, et osalejad saaksid maksimaalse kasu ning endaga saadud õppetunnid efektiivselt kaasa võtta. Pühapäeval lõpetame 17 ja 18 vahel.

Toimumiskohaks on rabav.ee metsaonn, mis asub Tallinnast ca. 80 km kaugusel Tartu suunas. Täpsed kohalejõudmise juhendid leiad siit: http://www.rabav.ee/w/?1,114,0,1

Osalustasu 249 eurot sisaldab söögikordi, ööbimisaset ning kogu programmi (ja käibemaksu 20%).
Kuni 24. jaanuar registreerudes on osalustasu 229 EUR! 

Kaasa on vaja võtta soe riietus ja veekindlad jalanõud metsamatkaks, saunalina ning pesemisvahendid õhtuseks elamussaunaks. Koolituseks ning ööbimiseks vajalik on kohapeal olemas.

REGISTREERU KOHE!
Osalema mahub vaid kuni 20 inimest.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!

Kui vajad transporti üritusele, anna oma vajadusest teada kommentaarina… samuti anna teada kui oled valmis kedagi endaga kaasa võtma!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga