LOOGILINE 2-PÄEVANE KOOLITUS
RAAMATUPIDAMINE, MAKSUD, VARA KAITSE JA PÄRANDAMINE

19. – 20. november 2011 toimub 2-päevane koolitus raamatupidamise algtõdede, maksude tundmaõppimise ja vähendamise, oma vara kaitse ja maksuefektiivse pärandamise teemadel.

Kuidas need teemad Sind puudutavad?

2-päeva jooksul ei saa Sinust raamatupidajat, küll aga saad heita pilgu raamatupidaja maailma ning seetõttu oskad edaspidi esitada raamatupidajale intelligentsemaid küsimusi. See säästab Sinu ja Sinu raamatupidaja aega ning võimaldab Sul paremini eristada head raamatupidajat mitte nii heast.

Kõik maksud ei ole mõeldud kõigile. Saad ülevaate olemasolevatest maksudest ja kellele need on mõeldud. See võimaldab Sul muuta oma tegevust selliseks, et vaid vähesed maksud oleksid Sinu jaoks ning jääksid enamikest kas täiesti puutumata või pead neid oluliselt vähem maksma kui seni. Usume aususesse ja eetilisusesse – seetõttu on koolituse läbiviijate jaoks olemas piir – õpetame vaid neid maksude vähendamise viise, mis on maksuseadustesse sisse kirjutatud ja mille järgimist seadusandja Sinult tegelikult ootab, kuid on jätnud nende endale selgeks tegemise vaeva Sinu õlgadele.

Parim viis oma pikaajalise jõukuse kasvatamiseks on tagada, et Sinu olemasolev ja omandatav vara on kaitstud. Kaitstud konkreetse varaga mitteseotud võlausaldajate eest, kaitstud Sinu isikuga seotud nõuete eest, kaitstud pahatahtlike inimeste nõuete eest, kaitstud Sinu tehtud vigadega kaasnevate kahjude hüvitamise eest… ehk vara peab olema Sinust eraldatud ja samal ajal peab Sinul olema vara üle kontroll, et ta oleks tõeliselt kaitstud ja sellest me koolitusel räägimegi kuidas seda teha.

Ükskord lõppeb Sinu või Sulle lähedase inimese elu ning tõuseb päevakorda pärandi vastuvõtmine ja pärandamine. Enamik inimesi teeb seda väga kulukalt ehk pärandi vastuvõtja peab pärandi realiseerimisel tasuma kogu saadud summalt tulumaksu ehk andma ligi veerandi riigile. On olemas palju maksuefektiivsemaid viise pärandamiseks ning koolituse käigus saad neist teadlikuks.

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel ApollosKoolitust viib läbi Peeter Pärtel, kes on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on osalenud mitmetel Robert Kiyosaki ja Blair Singeri koolitustel USAs. Alates 2004 on Peeter osalenud kümnete ettevõtte raamatupidamise korraldamises vastavalt Eesti nõuetele. Viimase paari aasta jooksul on Peeter aidanud läbi nõustamise vähendada oma klientide maksukoormust üle miljoni krooni. (Ja need vähendamised on läbinud Maksu- ja Tolliameti kontrollid.) Peeter on osanik kahes raamatupidamisettevõttes, mis korraldavad enam kui 100 ettevõtte raamatupidamist.

Laupäeval 19. novembril koguneme alates 9st ning alustame kell 10:00. Ole valmis pikaks ja sisukaks päevaks, mis lõppeb ca 22 ajal.

Pühapäeval 20. novembril lõpetame 18 ja 19 vahel.

Toimumiskohaks on hotell Susi konverentsiruum Roheline Ämblik (Peterburi tee 48, Tallinn).

Osalustasu 149 eurot sisaldab söögikordi ning kogu programmi (ja käibemaksu 20%).

REGISTREERU KOHE!
Osalejaid on juba üle 30ne.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!

One Response to Loogiline koolitus: Raamatupidamine, maksud, vara kaitse ja pärandamine 19 – 20.11.2011

  1. Pingback: 2011 kokkuvõte & 2012 plaanid | CASHFLOW lauamäng

Kommenteerimine on suletud.