KINNISVARA KOOLITUS

4 rohelist maja ja 1 punane hotell16. – 17. aprill 2011 toimub 2-päevane kinnisvara koolitus, milles mitte osalemine läheb Sulle rohkem maksma kui osalemine. See koolitus on kordus ja täiendus 2010 sügisel toimunud ühe päeva jooksul väljamüüdud 2-päevasele kinnisvara teemalisele CASHFLOW metsas koolitusele.

Joel JärvelaCASHFLOW klubi liige Joel Järvela: Sügisel toimunud Kinnisvara koolituselt sain teadmisi, mis paar nädalat enne koolituse toimumist oleksid mind säästnud 400000 krooni käibemaksu tasumisest. Peale Peetri ja Ergo koolitust pole järgmistest tegingutes selliseid vigu enam teinud. Sellel koolitusel osalemine on hindamatu väärtusega.

Kahe päeva jooksul räägime sellest kuidas teha oma esimene tehing ning kui oled valmis edasi liikuma, siis kuidas toimuvad suuremad tehingud. Esimestest tehingutest räägib Peeter Pärtel, kes on CASHFLOW klubide asutaja Eestis ning suurematest tehingutest räägib CASHFLOW klubi liige Ergo Mõttus Tartust (suurem tähendab kortermaja kuni paarikümne korteriga).
NB! Ergo lisas, et seekord räägib ta viimase 6 kuu jooksul tehtud veelgi suurematest tehingutest!

Täiendus 6. aprillil: Lisandunud on veel esinejaid (kõik CASHFLOW klubi liikmed):

Kristo Tihvan, ühiselamu ehitamisest ja käigus hoidmisest

2011 jaanuaris valmis Kristol Tallinna kesklinnas ühiselamu. Koolitusel jagab Kristo kuidas toimus vajaliku kinnisvara omandamine ja ümberehitus ning kuidas hoida ühiselamut toimivana.

kaks venda Toomas ja Meelis, kinnisvara omandamine kui raha ei ole ja nii, et ostutehingu lõpule viies jääks ka raha kätte.

Toomas ja Meelis on tegutsenud kinnisvara valdkonnas üle 5 aasta ning omandanud ja renoveerinud kortereid üle Eesti. Toomas oli 2006ndal aastal partneriks ka Peeter Pärtel’ile ühes kinnisvara tehingus, millest tekkinud kasum rahastas tasuta toimunud CASHFLOW klubi tegevust Eestist päris mõnda aega.

Joel Järvela, esimesed tehingud kinnisvaraga

Joel sai eelmisest kinnisvara koolitusest palju targemaks ning samuti sai tegutsemiseks innustust, mistõttu on heameel teda seekord kutsuda jagama tehtut ja saadud kogemusi, et anda ka Sulle innustust kohe tegutsema hakata.

Rita Suve, kindlustamine

Rita on see inimene, kellele Peeter helistab siis, kui on vaja midagi kindlustada. Rita räägib sellest, mida saab kindlustada kinnisvara puhul ja mis siis juhtub, kui midagi juhtub…

Hoolimata sellest, kas oled kogenud kinnisvarainvestor või pole veel ühtegi tehingut teinud, oled oodatud osalema!

Peeter Pärtel ja Ergo MõttusRäägime sellest kuidas tänastes Eesti oludes teha oma esimene tehing Peetri osalusel viimase aasta jooksul tehtud nelja tehingu põhjal ning kuidas toimuvad suuremad tehingud hetkel Ergol käsil olevate tehingute põhjal.

Laupäeval 16. aprillil läbime põhjalikult selle, mida Sul on vaja teada, et teha oma esimene kinnisvaratehing. Laupäeval koguneme alates 10st ning alustame kell 11:00. Ole valmis pikaks ja sisukaks päevaks, mis lõppeb ca 22 ajal.

Pühapäeval 17. aprillil saame Ergolt mõtteid kuidas liikuda ise suuremate tehinguteni. Protsess on sama kui esimese tehingu korral, kuid numbrid lähevad suuremaks. Pühapäeval koguneme alates 9st ning alustame kell 10:00 ning lõpetame kella 18 ajal.

Toimumiskohaks on hotell Susi konverentsiruum Roheline Ämblik
mis asub Peterburi tee 48, Tallinn.

Osalustasu 149 eurot sisaldab kohvipause ja söögikordi ning kogu programmi (ja käibemaksu 20%).
Alates 14.4 on osalustasu 199 eurot, kui selleks ajaks on veel vabu kohti.

REGISTREERU KOHE!
Osalema mahub piiratud arv inimesi.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!

One Response to Kinnisvara koolitus 16-17.4.2011

  1. Pingback: 2011 kokkuvõte & 2012 plaanid | CASHFLOW lauamäng

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga