CASHFLOW METSAS
ETTEVÕTLUSE ALUSTAMINE / KORRASTAMINE

5. – 6. veebruar 2011 toimub CASHFLOW METSAS nimeline 2-päevane koolitus juba kümnendat korda. Sel korral on teema valitud 2010 lõpus toimunud CASHFLOW klubi liikmete küsitlemise põhjal. Enim mainitud probleem ettevõtlusega alustamise / tegelemise juures oli ebakindlus – Sa ütlesid, et ei tea täpselt, mida ettevõtte loomine / käigushoidmine endaga kaasa toob. Veel tahtsid Sa väga teada kuidas rahastada oma ettevõtte tegevust. Samuti tundsid huvi kuidas raamatupidamist lihtsamalt korraldada, veel parem nii, et see Sind ei väsitaks / kurnaks. Ja kõige lõpuks soovisid Sa endale mentorit.

Mul on Sulle ka eriti hea uudis! Kuna mainisid, et igapäevaselt ümbritsevad Sind palgatöötaja mõtlemisega inimesed, kellega ärist rääkimine on aja raiskamine… kuulavad huviga aga järgmisel hommikul lähevad ikka tööle tagasi. CASHFLOW metsas koolitusel on kõik teisiti - Sul on võimalik kahe päeva jooksul viibida ettevõtjate seltskonnas, kes on oma ettevõtte alustamise või korrastamise juures nagu Sinagi.

2 päeva jooksul

  • mängime CASHFLOWd
  • õpime tundma raamatupidamise üldpõhimõtteid
  • vaatame mida huvitavat leiab ettevõtete aastaaruannetest
  • saad ülevaate milliseid erinevaid juriidilisi kehi saab Eestis kasutada
  • kuidas nende juriidiliste kehade abil oma vara kaitsta
  • saad ülevaate Eesti maksudest ning sellest, kuidas neid vähem maksta ja/või ajatada maksmist pikema perioodi peale
  • saad teada erinevad võimalused kuidas oma ettevõtte tegevust rahastada (siinkohal ei räägi me toetustest, vaid teistest võimalustest)
  • peale kahte päeva saad endale mentoriks Peetri (osalustasus sisaldub üks ca tunni ajane kohtumine (Eesti piires) peale koolitust, milles jooksul saame rääkida Sinu personaalsetest küsimustest / muredest)

Robert Kiyosaki ja Peeter Pärtel ApollosCASHFLOW metsas koolitust viib läbi Peeter Pärtel, kes on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on osalenud mitmetel Robert Kiyosaki ja Blair Singeri koolitustel USAs. Alates 2004 on Peeter osalenud kümnete ettevõtte raamatupidamise korraldamises vastavalt Eesti nõuetele. Viimase paari aasta jooksul on Peeter aidanud läbi nõustamise vähendada oma klientide maksukoormust üle miljoni krooni. (Ja need vähendamised on läbinud Maksu- ja Tolliameti kontrollid.) Peeter on osanik kahes raamatupidamisettevõttes, mis korraldavad enam kui 100 ettevõtte raamatupidamist.

Laupäeval 5. veebruaril koguneme alates 10st ning alustame kell 11:00. Ole valmis pikaks ja sisukaks päevaks, mille koolituse osa lõppeb ca 22 ajal. Järgneb saun.

Pühapäeval 6. veebruaril lõpetame 17 ja 18 vahel.

Toimumiskohaks on rabav.ee metsaonn, mis asub Tallinnast ca. 80 km kaugusel Tartu suunas. Täpsed kohalejõudmise juhendid leiad siit: http://www.rabav.ee/w/?1,114,0,1

Osalustasu 199 eurot sisaldab söögikordi, ööbimisaset ning kogu programmi (ja käibemaksu 20%).
💡 Kuni 25. jaanuar registreerudes on osalustasu 149 eurot.

Kaasa on vaja võtta soe riietus ja vee- ning lumekindlad jalanõud lühikeseks metsamatkaks esimesel päeval, saunalina ning pesemisvahendid õhtuseks elamussaunaks. Koolituseks ning ööbimiseks vajalik on kohapeal olemas. Kuna koolitusruumi põrand võib olla natuke jahe, siis võta kaasa ka villased sokid – pole kohustuslik, kuid see tagab hea tunde 🙂

REGISTREERU KOHE!
Osalema mahub vaid kuni 20 inimest.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!

Kui vajad transporti üritusele, anna oma vajadusest teada kommentaarina… samuti anna teada kui oled valmis kedagi endaga kaasa võtma!

One Response to CASHFLOW metsas: Ettevõtluse alustamine / korrastamine 5-6.2.2011

  1. Pingback: 2011 kokkuvõte & 2012 plaanid | CASHFLOW lauamäng

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga