CASHFLOW METSAS ESINEMINE

Peeter Pärtel laval16. – 17. oktoober 2010 toimub CASHFLOW METSAS nimeline 2-päevane koolitus juba üheksandat korda. Sel korral on teemaks väga vajaliku oskuse treenimine – esinemine. Kahe päeva jooksul toimub treening – kuidas seista, mida öelda, kuidas liikuda, kuidas kontrollida olukorda, kui Sinu vastas on rohkem kui üks inimene – olgu neid siis kaks kolm või mitu tuhat.

Põhirõhk on treeningul, kuid selleks tuleb teada ka natuke teooriat… seetõttu saab selle kahe päeva jooksul kuulda päris palju ka seda, miks midagi teha ruumi ees, kuidas ruum ette valmistada, Powerpoint vs pabertahvel ja kindlasti saad vastused ka enda küsimustele.

Hoolimata sellest, kas oled kogenud esineja või pole kordagi esinenud, oled oodatud osalema!

Peeter Pärtel ja Robert Kiyosaki

Esinemise treeningut viib läbi Peeter Pärtel, kes on esimese CASHFLOW klubi asutaja Eestis ning on osalenud mitmetel Robert Kiyosaki ja Blair Singeri koolitustel USAs, kus õpetati efektiivset ja tulemuslikku esinemist. Peeter on alates 2004 aastast läbi viinud pea iganädalaselt CASHFLOW klubi, alates 2008 aastast lisandus klubi üritustesse sissejuhatav ja kokkuvõttev osa. Lisaks on Peeter läbi viinud mitmeid koolitusi ning aegajalt läbi viinud ka koolitunde teismelistega, kus alati esimeseks ülesandeks on kiire enesekehtestamine. Seega Peeter on astunud ruumi ette viimaste aastate jooksul sadu kordi ning nüüd on Sinul võimalus õppida tema kogemustest.

Laupäeval 16. oktoobril mängime CASHFLOW lauamängu, käime metsamatkal ning treenime ürituse sissejuhatamise / alustamise oskusi. Laupäeval koguneme alates 10st ning alustame kell 11:00.

Pühapäeval 17. oktoobril mängime CASHFLOW lauamängu ning saame teada miks see mida esimesel päeval õppisime on efektiivne. Jätkame ka treenimisega ning harjutame seda kuidas üritust kokku võtta. Pühapäeval lõpetame 17 ja 18 vahel.

Toimumiskohaks on rabav.ee metsaonn, mis asub Tallinnast ca. 80 km kaugusel Tartu suunas. Täpsed kohalejõudmise juhendid leiad siit: http://www.rabav.ee/w/?1,114,0,1

Osalustasu 1990 krooni sisaldab söögikordi, ööbimisaset ning kogu programmi (ja käibemaksu 20%).

Alates 15.10 on osalustasu 2490 krooni.

Kaasa on vaja võtta soe riietus ja veekindlad jalanõud metsamatkaks, saunalina ning pesemisvahendid õhtuseks elamussaunaks. Koolituseks ning ööbimiseks vajalik on kohapeal olemas.

REGISTREERU KOHE!
Osalema mahub vaid kuni 20 inimest.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!

Kui vajad transporti üritusele, anna oma vajadusest teada kommentaarina… samuti anna teada kui oled valmis kedagi endaga kaasa võtma!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga