2.10.2010 COWBOY EXCHANGE TARTUS

Cowboy Exchange

2. oktoober 2010 toimub COWBOY EXCHANGE nimeline koolitus ja vahetusüritus Tartus.

Selle korra teevad eriliseks:

  Eriti pikk toimumisaeg – 4 tundi puhast vahetusaega. See tähendab Sinu jaoks rohkem vahetusi / tehinguid. Võta endaga kaasa asju või asjade- ja teenuste kirjeldusi, mida oled valmis millegi muu vastu vahetama. Näited varasemast: Kasutatud CASHFLOW mäng; Pidu Sulle kuuluvad turismitalus; Millegi poolest eriline pastakas; Tasuta osalus mõnel üritusel; Küttepuud; x kg kartulit; Puu täis õunu, ise peab ära korjama; Konsultatsioon Sinult x tundi; Põrandapesu x m2 ulatuses jne jne Suuremate või raskemate asjade puhul ära võta asja ennast kaasa, vaid võta kaasa mõni foto neist.
  Kinnisvaratehigute info. Esitletakse vähemalt kahte kinnisvaratehingut, mis pakuvad passiivset sissetulekut ja mida Sinul on võimalik omandada 0 sissemaksega kui kvalifitseerud. Rohkem infot saab juba Cowboy Exchange üritusel.
  korter 1 korter 2
  CASHFLOW mäng Kuna Tartus pole juba mõnda aega toimunud CASHFLOW klubi üritusi, siis alustame päeva 2 tunnise CASHFLOW mänguga. See on hea võimalus uutel mängijatel CASHFLOW’ga tutvuda ning kogenud mängijatel oma mänguoskused meelde tuletada.
  Kogenud mängijatele CASHFLOW eriversioon. Samaaegselt tavalise CASHFLOW mänguga toimub soovijatele erireeglitega CASHFLOW mäng auhindadele. Reeglid on seotud päeva teemaga vahetus ning nende reeglite järgi pole varem Tartus mängitud.

Tavapäraselt on Sul võimalus tutvuda uute inimestega, veeta aega lõbusalt samal ajal õppides uut. Võta kindlasti kaasa piisavas koguses oma nimekaarte, et saaksid teistega oma kontakte vahetada.

Toimumiskohaks on Dorpat konverentsikeskus, mis asub Tartus, Tasku keskuse viimasel korrusel.

Osalustasu 490 krooni sisaldab kogu programmi, kohvipause ja käibemaksu 20%.

Alates 1.10 on osalustasu 990 krooni.

Orienteeruv tegevuskava:
9:30 – 10:00 Kogunemine ja kohvipaus
10:00 – 12:00 CASHFLOW
12:00 – 13:00 Lõuna, võimalus minna vabalt valitud kohta sööma
alates 12:30 on koverentsiruumi ees serveeritud ka kohvilaud
13:00 – 15:15 Cowboy Exchange I osa
15:15 – 15:45 Kohvipaus
15:45 – 18:00 Cowboy Exchange jätkub

REGISTREERU KOHE!
Osalejate arv piiratud.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse.
REGISTREERUMINE LÕPPENUD!

Kui vajad transporti üritusele mujalt Eestist, anna oma vajadusest teada kommentaarina… samuti anna teada kui oled valmis kedagi endaga kaasa võtma!

One Response to Cowboy Exchange 2.10.2010

 1. Jane-Ly kirjutab:

  Marsruut muutus ja Tallinn jääb välja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga