CASHFLOW METSAS KINNISVARA

4 rohelist maja ja 1 punane hotell11. – 12. september 2010 toimub CASHFLOW METSAS nimeline 2-päevane koolitus juba kaheksandat korda. Sel korral on teemaks kauaoodatud kinnisvara teema. Kahe päeva jooksul räägime sellest kuidas teha oma esimene tehing ning kui oled valmis edasi liikuma, siis kuidas toimuvad suuremad tehingud. Esimestest tehingutest räägib Peeter Pärtel, kes on CASHFLOW klubide asutaja Eestis ning suurematest tehingutest räägib CASHFLOW klubi liige Ergo Mõttus Tartust (suurem tähendab kortermaja kuni paarikümne korteriga).

Hoolimata sellest, kas oled kogenud kinnisvarainvestor või pole veel ühtegi tehingut teinud, oled oodatud osalema!

Peeter Pärtel ja Ergo MõttusRäägime sellest kuidas tänastes Eesti oludes teha oma esimene tehing Peetri juulis/augustis toimunud tehingu põhjal ning kuidas toimuvad suuremad tehingud hetkel Ergol käsil olevate tehingute põhjal.

Laupäeval 11. septembril mängime CASHFLOW lauamängu, käime metsamatkal ning läbime põhjalikult selle, mida Sul on vaja teada, et teha oma esimene kinnisvaratehing. Laupäeval koguneme alates 10st ning alustame kell 11:00.

Pühapäeval 12. septembril mängime CASHFLOW lauamängu ning saame Ergolt mõtteid kuidas liikuda ise suuremate tehinguteni. Protsess on sama kui esimese tehingu korral, kuid numbrid lähevad suuremaks. Pühapäeval lõpetame 17 ja 18 vahel.

Toimumiskohaks on rabav.ee metsaonn, mis asub Tallinnast ca. 80 km kaugusel Tartu suunas. Täpseid kohalejõudmise juhendid leiad siit: http://www.rabav.ee/w/?1,114,0,1

Osalustasu 1990 krooni sisaldab söögikordi, ööbimisaset ning kogu programmi (ja käibemaksu 20%).

Alates 8.9 on osalustasu 2490 krooni.

Kaasa on vaja võtta soe riietus ja veekindlad jalanõud metsamatkaks, saunalina ning pesemisvahendid õhtuseks elamussaunaks. Koolituseks ning ööbimiseks vajalik on kohapeal olemas.

REGISTREERU KOHE!
Osalema mahub vaid kuni 20 inimest.
Palun tasu osalustasu Fast Track Education OÜ arveldusarvele SEB pangas 10220086345012.
Makse selgitusse palun lisa osaleja nimi kelle eest tasud.
Registreerumiseks tuleb lisaks ülekandele täita ka allolev vorm. Kui soovid arve väljastamist ettevõtte nimele, siis lisa andmed seminari eest tasuja lahtrisse.
REGISTREERIMINE LÕPETATUD!
20 osalejat on olemas. Arved saadetakse registreerunutele 1. septembri jooksul.

Järgmine kord palun anna oma osalussoovist kiiremini teada – seekord sai osalejate arv täis vähem kui 24h jooksul.