2010 kokkuvõte & 2011 plaanid

2010 oli minu elu üks keerukamaid aastaid, samas ka üks edukaimaid aastaid.

Miks keerukas?

No Official CASHFLOW Club2010 aasta jooksul lakkasid sisuliselt olemast need üle kahekümne CASHFLOW klubi mille tekitamisega olin vaeva näinud 2008 aasta suvest. Tekkinud sisetülid endiste treeneritega Eestis tekitasid väga keerulise olukorra juba enne seda, kui Rich Dad ise teavitas meid 2010 aasta mais, et lõpetab Rich Dad frantsiisi tegevuse ja ametlike CASHFLOW klubide toetamise koheselt ning lubab veel kuni 2010 aasta lõpuni kasutada Rich Dad Official CASHFLOW Clubs sümboolikat. Seega alates 01.01.2011 ei eksisteeri enam sellist asja nagu Rich Dad ametlik CASHFLOW klubi. Kui keegi jätkab CASHFLOW mänguürituste läbiviimist, siis teeb ta seda iseseisvalt ning sellel pole mingit seost Rich Dadiga (välja arvatud Mandrake CASHFLOW klubi, millel on jätkuvad lepingud Rich Dad Companyga läbi kirjastustegevuse).

Miks edukas?

Robert Kiyosaki ja Kim KiyosakiTäitus üks pikaajalisi unistusi ning Robert Kiyosaki ja Kim Kiyosaki külastasid minu kutsel Eestit juuni kuus. Need kolm päeva möödusid sisukalt, kiirelt ja kõik planeeritud õnnestus ülihästi tänu heale meeskonna abile, kes aitasid korraldada üritused. Eriline minupoolne tänu kuulub aga Roland Tokko’le, kes organiseeris meile nendeks päevaks ka esinduslikud autod juhtidega. Sellist elu tahan elada iga päev 🙂

2010 käivitus kirjastustegevus LOOGILINE kaubamärgi all. Valmisid esimesed kaks toodet – Väikse hääle taltsutamine” raamat Blair Singerilt ning CASHFLOW lauamängu eestikeelne versioon.

2011 eesmärgid

Järgneva aasta jooksul on plaan kirjastada eestikeelsena 3 raamatut Rich Dad ja/või Rich Dad nõuandjate seeriast. Esimene neist “Müügikoerad” ilmub 2011 esimeses kvartalis. Teiste osas läbirääkimised käivad.

Asume koostööd tegema veelgi enamate partneritega Eestis. Plaanis on nii külalisesinejate kutsumine Mandrake CASHFLOW klubi üritustele kui ka ühiskoolituste korraldamine partneritega. Plaan on ühe suurema koolituse korraldamine juunis 2011. Lisainfot selle kohta saab juba peagi.

Täiendada cashflow.ee kodulehekülge ning leida lõpuks võimalus, kuidas tuua Sinuni olemasolevat ja loomisel olevat videomaterjali. Näiteks on meil olemas Robert Kiyosaki koolitused juunikuust videona, kui ka päris mitmete külalisesinejate esinemised Mandrake CASHFLOW klubis. Siiani on asi oskuste puudumise ja aja taha jäänud.

Head vana aasta lõppu ning edukat rahavoogu uuel aastal!

Rubriigid: Ãœldine, sildid: , , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga